Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Archiwum

Archiwum Aktualności zrzeszeń

2 głosy za przy 6 wstrzymujących to wynik głosowania w KNF w sprawie utworzenia trzeciego zrzeszenia
Przypominamy wywiad z marca 2017 roku udzielony naszej redakcji przez Panią Anną Zwierzchowską - prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tarczynie a zarazem jedną z liderek nowo tworzonego zrzeszenia: Polskiego Banku Apeksowego.
Banki Spółdzielcze SGB jako lider finansowania agrobiznesu w Polsce po raz kolejny aktywnie uczestniczyły w V edycji konferencji Narodowe wyzwania w Rolnictwa 2017.
Końcówka roku to doskonała okazja na zmniejszenie podatków należnych fiskusowi. Na dodatek można przy tej okazji zadbać o wyższą emeryturę.
O szlifowaniu talentów, bankach działających w konspiracji i unowocześnianiu wsi mówi Zdzisław Kupczyk.
BPS weźmie udział w Centralnych Targach Rolniczych, które odbędą się w dniach 30 XI - 2 XII 2017 r. na terenie Ptak Warsaw Expo
Ukazał się kolejny numer Biuletynu makroekonomicznego opracowanego w Departamencie Skarbu SGB-Banku SA
Seminarium „Niedozwolone klauzule umowne w umowach z bankami, w szczególności w umowach kredytów hipotecznych”
W środę, 8 listopada br. uczniowie klasy II B Gimnazjum w Komornikach im. Edwarda hr. Raczyńskiego byli gośćmi SGB-Banku SA.
Wiceprezes Zarządu Pan Paweł Pyzik został członkiem Społecznej Rady Programowej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.
Jak efektywnie i skutecznie przeprowadzić roczną rozmowę oceniającą - cykl sesji on-line
Raport kwartalny spółki Centrum Finansowe Banku BPS S.A. za III kwartał 2017 roku
Piotr Wawrzyniak (ur. 30 stycznia 1849 r. w Wyrzece koło Śremu, zm. 9 listopada 1910 r. w Poznaniu) – polski ksiądz, wielkopolski działacz społeczny, oświatowy i gospodarczy, patron Związku Spółek Zarobkowych i Gospodarczych.
KZBS zaprasza na doroczną konferencję w NBP pt. „Sektor Banków Spółdzielczych w czasach innowacji i przemian”
To ostatni moment, aby zgłosić szkoły, którym Banki Spółdzielcze patronują, do udziału w konkursach organizowanych w ramach Programu TalentowiSKO!
Banki Spółdzielcze z Grupy BPS wsparły poszkodowanych w nawałnicy przekazując łącznie 62.300 zł
W dniach 3 i 4 listopada br. w Poznaniu odbyła się Konferencja Przedsiębiorców Katolickich „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”.
Bank BPS i Podkarpacki Bank Spółdzielczy były pierwszymi w Europie bankami, który wdrożyły bankowość biometryczną w bankomatach.
Minęło już siedem lat od pierwszych wdrożeń bankowości biometrycznej w bankach spółdzielczych i obecnie w Grupie BPS biometria udostępniona jest w ponad 30 bankach. Głównie wykorzystywana jest w bankomatach, ale także w oddziałach.
Gościem Radia Poznań w Światowym Dniu Oszczędzania był prezes SGB-Banku, Paweł Pyzik.

Strony