Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

600 zł moneyback od Banku Pocztowego jednym z najlepszych na rynku

600 zł moneyback od Banku Pocztowego jednym z najlepszych na rynku

W rankingu „Kont osobistych z najlepszym moneybackiem” we wrześniu br. oferta Banku Pocztowego zajęła wysokie, 3. miejsce.  W ramach Programów promujących transakcje kartą do Bliskiego Konta Pocztowego i Pocztowego Konta Bez Ograniczeń Klienci mogą uzyskać nawet 600 zł zwrotu rocznie.
 
Bliskie Konto Pocztowe Banku Pocztowego oraz Pocztowe Konto Bez Ograniczeń to rachunki, które w połączeniu z Programami Banku Pocztowego pozwalają Klientom uzyskać 3. najwyższy zwrot na rynku – 600 zł w skali roku. Wystarczy aktywnie korzystać z karty do konta. Autorem rankingu jest portal Bankier.pl.
 
- Cieszymy się, że oferta kont osobistych Banku Pocztowego jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Co ważne, posiadacze Bliskiego Konta Pocztowego czy Pocztowego Konta Bez Ograniczeń Banku Pocztowego mogą za wykonywanie codziennych płatności kartą uzyskać na konto zwrot nawet 600 zł rocznie – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.
 
Na uzyskanie 5% zwrotu za płatności dokonane kartą do konta w wybranej kategorii – zdrowie, kultura, sport i rekreacja (do 240 zł/rocznie) pozwala Program „Same Korzyści”. Tymczasem w Programie „Pocztowe Korzyści” premiowane są płatności kartą dokonane na poczcie, w tym opłacanie rachunków (do 360 zł/rocznie). Klienci mogą jednocześnie czerpać korzyści zarówno z jednego, 
jak i drugiego Programu.  
 
Wrześniowy ranking, w którym oferta Banku Pocztowego zajęła 3. miejsce znaleźć można TUTAJ.