Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Artykuły nie tylko dla informatyków

Rozwój branży telekomunikacyjnej zależy od utrzymania kontroli nad relacjami z klientami i innowacjami technologicznymi.
Ile czasu spędzamy na szukaniu pracy? To trudno jest policzyć. Każdy kto to robił wie, że dokładne przejrzenie wszystkich ogłoszeń jest czasochłonne.
Prawie 50% organizacji w Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej zatrudnia lub planuje powołać szefa ds. cyfryzacji (ang. Chief Digital Officer, CDO).
Firmy bronią się przed cyberatakami wykorzystując technologie z XX wieku. Cyberprzestępcy są już w innej epoce
E-rada 3: łącz się ze swoim bankiem w bezpiecznym miejscu. Przy zakupach w sieci korzystaj z zaufanych sklepów internetowych
Około 10 proc. Polaków obawia się zagrożeń związanych z byciem oszukanym w internecie, to ponad połowa z nas nie dostrzega „zdecydowanie” albo „raczej” zagrożeń związanych z płatnościami elektronicznymi.
E-rada 1: chroń komputer i telefon. Nie otwieraj podejrzanych maili i załączników, nie odpowiadaj na dziwne SMS-y
Większość operatorów w II kw. zredukowała liczbę obsługiwanych przez siebie urządzeń. Najmocniej BPS oraz Euronet Większość operatorów w II kw. zredukowała liczbę obsługiwanych przez siebie urządzeń. Najmocniej BPS oraz Euronet
API, czyli programy przez które aplikacje komunikują się ze sobą, nie są nowością na rynku finansowym, ale dyrektywa unijna PSD2 powoduje, że się rozpowszechniają.
Polska jest największym ośrodkiem FinTech w Europie Środkowo-Wschodniej, jednak wartość inwestycji venture capital w stosunku do PKB wynosi tylko 0,005 proc

Strony