Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

UOKiK skierował do drugiego etapu postępowanie w sprawie przejęcia przez Eurocash kontroli nad właścicielem sieci sklepów Mila. Konieczne jest przeprowadzenie badania rynku.
W dniach 14-17 listopada 2017 r. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wziął udział w największych międzynarodowych targach na Białorusi Prodexpo 2017.
Nowy polski paszport będzie upamiętniał 100 lecie niepodległości Polski - poinformował w poniedziałek szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Prezes PWPW Jakub Skiba podkreślił, że będzie jednym z najlepiej zabezpieczonych dokumentów.
Przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po leasing. Pozwala im to na finansowanie nowych inwestycji przy zachowaniu płynności finansowej
Bank wystąpi do KNF z wnioskiem o udzielenie zgód na wydłużenie okresu zaliczania środków jako instrumentów w Tier II Banku
Zakończył się proces łączenia Aegon Otwartego Funduszu Emerytalnego (Aegon OFE) z Nordea Otwartym Funduszem Emerytalnym (Nordea OFE).
Fintek.pl: BNP Paribas chce przejąć Raiffeisen Polbank
Prezydent Andrzej Duda z 69 proc. poparciem jest liderem rankingu zaufania w badaniu CBOS.
Wiceminister środowiska Sławomir Mazurek ocenia, że zmiany legislacyjne przyczynią się do zwiększenia poziomu recyklingu, będą wspierać samorządy w realizacji zadań i walczyć z patologiami.
19 listopada obchodzono I Światowy Dzień Ubogich. Papież Franciszek zachęca, aby wspólnoty chrześcijańskie na całym świecie były konkretnym i wyraźnym znakiem miłości Chrystusa wobec osób najbardziej potrzebujących.

Strony